Mezoterapia igłowa skóry głowy? - Przed zabiegiem koniecznie przeczytaj.

Rezerwacja wizyty

690 640 460

Godzinny otwarcia

PN-PT 09:00-21:00
SOB 09:00-17:00

Manager

785 924 406

Dojazd

Ul. Kolejowa 45A, lok. U19, Warszawa
Zawsze dostępne miejsca parkingowe
Dzielnica Wola, Teren 19 Dzielnicy, obok Ronda Daszyńskiego

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy jest jedną z najskuteczniejszych metod w trychologii. Zabieg zalecany jest do wielu schorzeń skóry głowy i wszelkich problemów związanych z wypadaniem włosów, a przede wszystkim z łysieniem. A jak powszechnie wiadomo, problem ten dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Sposób wykonywania

Zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy polega na podaniu za pomocą specjalnego urządzenia substancji pobudzającej wzrost i hamujących wypadanie włosów. Przewagą urządzenia nad wykonywaniem mezoterapii igłowej skóry głowy za pomocą igły i strzykawki jest wysoka precyzja. Podajemy zawsze taką samą dawkę preparatu oraz nakłucia są w regularnych odstępach. To co jest najważniejsze występuje precyzja wkłucia się zawsze na tą samą głębokość, co zapewnia, że do mieszka włosowego dostanie się zawsze jednakowa ilość preparatu do mezoterapii igłowej skóry głowy.

W zależności od problemu i oczywiście stanu zdrowia, indywidualnie dobierany jest odpowiedni preparat.

Dużą rolę w skuteczności zabiegu odgrywa styl życia, sposób w jaki się odżywiamy oraz dobór odpowiednich preparatów trychologicznych, przeznaczonych do codziennej pielęgnacji domowej skóry głowy. Mezoterapia igłowa skóry głowy nie jest bolesnym zabiegiem.

Przygotowanie do zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy

Przygotowanie do zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy polega na zebraniu dokładnego wywiadu, dodatkowo zalecane są badania z krwi aby wykluczyć przeciwskazania. Wszystko to robimy celem uzyskania jak najlepszego efektu. Istotną rolę odgrywa prawidłowe oczyszczenie skóry głowy, dzięki czemu zwiększa się absorpcja składników aktywnych do mieszka włosowego. Do tych substancji należą m.in. aminokwasy, komórki macierzyste, witaminy, peptydy, minerały i ekstrakty roślinne.

Zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy wykonywane są co dwa tygodnie. Optymalne jest wykonanie sześciu zabiegów mezoterapii igłowej skóry głowy.

Efekty po mezoterapii igłowej skóry głowy

Podsumowując, mezoterapia skory głowy jest jedną z najskuteczniejszych metod odpowiedzialną za porost włosów. Przynosi również nieocenione korzyści poprawy jakości włosów i zahamowanie procesu wypadania włosów. Mezoterapia igłowa skóry głowy może mieć również charakter profilaktyczny. Na satysfakcjonujące efekty z zabiegu mezoterapii skóry głowy należy poczekać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Jeśli zainteresował Cię temat mezoterapii igłowej skóry głowy, przeczytaj również artykuł o karboksyterapii.

Zostaw komentarz