Biografie personelu Instytutu Trychologii® - Trycholog Warszawa ✚

SOB 09:00-17:00

Manager

Dojazd

Ul. Kolejowa 45A, lok. U19, Warszawa, Dzielnica Wola, Teren 19 Dzielnicy, obok Ronda Daszyńskiego

O Instytucie Trychologii®

Instytut Trychologii® tworzą specjaliści, którym nadrzędnym celem jest niesienie pomocy klientom trychologicznym. U nas to Ty jesteś najważniejszym a naszym celem jest pomoc Twoim włosom. Instytut Trychologii to:

Wyspecjalizowana placówka
Innowacyjne terapie
Doświadczony personel
Indywidualne podejście

Co piszą Media

Literatura branżowa, telewizja, prasa lifestylowa, internet – tam spotkasz Instytut Trychologii®.

Media o nas

mgr Anna Mackojć

Trycholog. Biotechnolog. Adjunct w World Trichology Society USA. Założyciel Instytutu Trychologii. Wykładowca akademicki Diagnostyki Trychologicznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ukończyła studia podyplomowe – Trychologia Kosmetologiczna w Wyższej Szkole Inzynierii i Zdrowia w Warszawie. Absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Szczecińskim i kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.

Certyfikatów

Tatiana Frankowska Trycholog Warszawa

Tatiana Frankowska

Lekarz medycyny

Absolwentka wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na którym to uzyskała dyplom lekarski.

Anna Wieczorek Trycholog Warszawa

Anna Wieczorek

Trycholog.

Trycholog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Długoletnia praktyka na oddziałach pediatrycznych i chirurgicznych.

Kamila Jaszczak Trycholog Warszawa

Kamila Jaszczak

Trycholog.

Dyplomowany trycholog. Ratownik medyczny. Wieloletnie doświadczenie w pracy w renomowanych placówkach medycznych.

Angelika Dolińska

Trycholog.

Trycholog. Specjalistka w opatentowanych terapiach estetycznych z wykorzystaniem kwasów trychologicznych i peptydów biomimetycznych.

Anita Starnawska

Trycholog.

Trycholog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych Trychologii Kosmetycznej.

Katarzyna Kołakowska Trycholog Warszawa

Katarzyna Kołakowska

Trycholog.

Trycholog. Entuzjastka najnowszych technologii trychologicznych z wykorzystaniem systemu excimerwowego.

Klaudia Toczyłowska Dietetyk

Klaudia Toczyłowska

Dietetyk.

Specjalizujący się w dietoterapii trychologicznej. Uczestniczka wielu konferencji branżowych.

Olga Pachulec Recepcja

Olga Pachulec

Recepcjonistka

Zarządza pracą recepcji oraz koordynuję pracę obsługi Klienta w Instytucie Trychologii®.

To miejsce czeka na Ciebie

Trycholog.

Kochasz nieść pomoc ludziom? Wiążesz swoją przyszłość z trychologią? Nasz zespół chętnie poszerzy się o nowe talenty.

Co piszą;mówią;szepczą media

Zobacz, gdzie już byliśmy..

Od lat znajdujemy się na łamach najpopularniejszych czasopism, stacji telewizyjnych lub radiowych. Udzielamy setki odpowiedzi, wywiadów oraz analiz, o tym, jak pielęgnować swoje włosy i co zrobić w przypadku problemów.

Poznałeś nas? Zapoznaj się z naszą ofertą...