Biografie personelu Instytutu Trychologii® - Trycholog Warszawa ✚

Infolinia

Ul. Fasolowa 45, 02-482 Warszawa Włochy
Zawsze dostępne miejsca parkingowe
4 min od trasy S2 , 4 min od trasy S8 , 5 min od Blue City, 2 min od Factory Ursus

O Naszym Instytucie

Instytut Trychologii® tworzą specjaliści, którym nadrzędnym celem jest niesienie pomocy pacjentom trychologicznym. U nas to Ty jesteś najważniejszym a naszym celem jest pomoc Twoim włosom. Instytut Trychologii to:

Wyspecjalizowana placówka
Innowacyjne terapie
Doświadczony personel
Troska o pacjenta

Co piszą Media

Literatura branżowa, telewizja, prasa lifestylowa, internet – tam spotkasz Instytut Trychologii®.

Media o nas

mgr Anna Mackojć

zespol-onas

Trycholog. Biotechnolog. Adjunct w World Trichology Society USA. Założyciel Instytutu Trychologii.

Ukończyła studia podyplomowe – Trychologia Kosmetologiczna w Wyższej Szkole Inzynierii i Zdrowia w Warszawie. Absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Szczecińskim i kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.

Certyfikatów

zespol2

Tatiana Rymaszewska

Lekarz medycyny

Absolwentka wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na którym to uzyskała dyplom lekarski.

zespol4

Kamila Jaszczak

Trycholog zabiegowy. Ratownik medyczny.

Dyplomowany trycholog. Ratownik medyczny. Wieloletnie doświadczenie w pracy w renomowanych placówkach medycznych.

trycholog warszawa

Anna Wieczorek

Trycholog zabiegowy. Pielęgniarka.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w pracy na oddziale pediatrycznym, chirurgicznym, internistycznym oraz w Zakładach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

trycholog warszawa

Angelika Dolińska

Trycholog zabiegowy. Kosmetolog.

Trycholog zabiegowy. Wykwalifikowany kosmetolog. Doświadczenie zdobyte w renomowanej warszawskiej klinice medycyny estetycznej.

zespol-nowy

To miejsce czeka na Ciebie

Trycholog zabiegowy

Kochasz nieść pomoc ludziom? Wiążesz swoją przyszłość z trychologią? Nasz zespół chętnie poszerzy się o nowe talenty.

Co piszą;mówią;szepczą media

Zobacz, gdzie już byliśmy..

Od lat znajdujemy się na łamach najpopularniejszych czasopism, stacji telewizyjnych lub radiowych. Udzielamy setki odpowiedzi, wywiadów oraz analiz, o tym, jak pielęgnować swoje włosy i co zrobić w przypadku problemów.

okladka2
okladka4
okladka3
okladka5