Biografie personelu Instytutu Trychologii® - Trycholog Warszawa ✚

Infolinia

Ul. Fasolowa 45, 02-482 Warszawa Włochy
Zawsze dostępne miejsca parkingowe
4 min od trasy S2 , 4 min od trasy S8 , 5 min od Blue City, 2 min od Factory Ursus

O Naszym Instytucie

Instytut Trychologii® tworzą specjaliści, którym nadrzędnym celem jest niesienie pomocy pacjentom trychologicznym. U nas to Ty jesteś najważniejszym a naszym celem jest pomoc Twoim włosom. Instytut Trychologii to:

Wyspecjalizowana placówka
Innowacyjne terapie
Doświadczony personel
Troska o pacjenta

Co piszą Media

Literatura branżowa, telewizja, prasa lifestylowa, internet – tam spotkasz Instytut Trychologii®.

Media o nas

mgr Anna Mackojć

zespol-onas

Trycholog. Biotechnolog. Adjunct w World Trichology Society USA. Założyciel Instytutu Trychologii.

Ukończyła studia podyplomowe – Trychologia Kosmetologiczna w Wyższej Szkole Inzynierii i Zdrowia w Warszawie. Absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Szczecińskim i kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.

Certyfikatów

zespol2

Tatiana Rymaszewska

Lekarz medycyny

Absolwentka wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na którym to uzyskała dyplom lekarski.

zespol4

Kamila Jaszczak

Trycholog zabiegowy

Dyplomowany trycholog. Ratownik medyczny. Wieloletnie doświadczenie w pracy w renomowanych placówkach medycznych.

zespol5

Edycta Kucicka

Trycholog zabiegowy

Dyplomowany trycholog. Ukończone studia na kierunku kosmetologii oraz socjologii.

zespol-nowy

To miejsce czeka na Ciebie

Trycholog

Kochasz nieść pomoc ludziom? Wiążesz swoją przyszłość z trychologią? Nasz zespół chętnie poszerzy się o nowe talenty.

zespol-nowy

To miejsce czeka na Ciebie

Co piszą;mówią;szepczą media

Zobacz, gdzie już byliśmy..

Od lat znajdujemy się na łamach najpopularniejszych czasopism, stacji telewizyjnych lub radiowych. Udzielamy setki odpowiedzi, wywiadów oraz analiz, o tym, jak pielęgnować swoje włosy i co zrobić w przypadku problemów.

okladka2
okladka4
okladka3
okladka5