Natalia OsialTrycholog. Autorka artykułów, publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych. Dzięki swojej ambicji, zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do poszerzania wiedzy medycznej, kilkukrotnie uhonorowana stypendiami za osiągnięcia naukowe.

W opiece trychologicznej stawia na podejście holistyczne, traktujące organizm jako całość. Wierzy, że kondycja włosów i skóry głowy jest nierozłącznie związana z ogólnym stanem zdrowia człowieka, a doświadczenie i kompetencje zdobyte podczas staży na różnych oddziałach medycznych pozwalają jej za zapewnienie swoim pacjentom kompleksowej i profesjonalnej opieki. Żywi przekonanie, że głębokie zrozumienie procesów, leżących u podstaw problemów z wypadaniem włosów, łysieniem czy chorobami skórnymi, jest podstawą w procesie diagnostyczno-terapeutycznym i zapewnia odpowiednie dobranie terapii dostosowanej do potrzeb organizmu.

Prywatnie entuzjastka wycieczek rowerowych i pieszych oraz aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody. W wolnych chwilach projektuje i własnoręcznie wykonuje damskie torebki ze sznurka oraz makramy.

Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją telefoniczną wizyty w naszej placówce, zadzwoń: +48 690 640 460. |. ul. Kolejowa 45A, Warszawa. | info@trychologia.edu.pl

KONIECZNIE OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE, ABY NIE PRZEGAPIĆ NAJNOWSZYCH PORAD:

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Invalid Feed ID.