Ilona TarszkiewiczMagister kosmetologii, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Trychologia jest jej pasją,  dlatego ciągle się rozwija uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jest nieustannie gotowa do nauki, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Wierzy w holistyczne podejście do problemów z którymi zgłaszają się do niej Podopieczni, co oznacza, że bierze pod uwagę całe ciało, a także aspekty emocjonalne. Nie szuka tylko krótkotrwałych rozwiązań. Jest zdeterminowana do odkrycia głównych przyczyn problemów z włosami i skutecznemu zaradzeniu im. Szczególnie interesuje się wpływem stylu życia, diety, niedoborów i zaburzeń hormonalnych na stan skóry głowy i nadmiernej utraty włosów.

Jest niezwykle empatyczna i rozumie, że problemy z włosami wpływają na samopoczucie i pewność siebie swoich pacjentów. To prawdziwa profesjonalistka, której priorytetem jest dobro i zadowolenie jej podopiecznych.

Oprócz Trychologii interesuje się probiotykoterapią. Uwielbia tańczyć i spędzać czas z najbliższymi.

Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją telefoniczną wizyty w naszej placówce, zadzwoń: +48 690 640 460. |. ul. Kolejowa 45A, Warszawa. | info@trychologia.edu.pl

KONIECZNIE OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE, ABY NIE PRZEGAPIĆ NAJNOWSZYCH PORAD:

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Invalid Feed ID.