Anna DreszlerTrycholog. Kosmetolog. Ukończyła studnia magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia bioestetyczna. Kontynuuje naukę na podyplomowych studiach trychologicznych.

Kontaktowa osobowość sprawia, że świetnie odnajduje się w pracy z klientami, ma zdolności do nawiązywania relacji i budowania zaufania. Jej zamiłowanie do holistycznego podejścia do pacjenta sugeruje, że nie skupia się tylko na zewnętrznej urodzie, ale także na ogólnym dobrostanie i zdrowiu. Często podkreśla, że praca z organizmem jest fascynująca, gdyż możemy obserwować wszystkie zachodzące w nim zmiany.

Na swoim koncie ma już wiele dyplomów po ukończonych kursach i szkoleniach. Zawsze dąży do poszerzania swoich umiejętności i wiedzy, co sprawia, że jest cenionym specjalistą w swojej dziedzinie.

Poza swoją pasją do kosmetologii i trychologii, uwielbia grać w siatkówkę oraz czytać książki kryminalne. W wolnych chwilach poświęca czas rodzinie i znajomym.

Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją telefoniczną wizyty w naszej placówce, zadzwoń: +48 690 640 460. |. ul. Kolejowa 45A, Warszawa. | info@trychologia.edu.pl

KONIECZNIE OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE, ABY NIE PRZEGAPIĆ NAJNOWSZYCH PORAD:

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Invalid Feed ID.